Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til biblioteket og oss som jobber her.

Kontakt biblioteket

E-post: biblioteket@phs.no

Telefon: 23 19 98 93

Besøksadresse:
Slemdalsveien 5
0369 Oslo

Postadresse:
Biblioteket
Politihøgskolen
Postboks 2109 Vika
0125 Oslo

Ansatte i biblioteket

Hege Aasland Underdal, seksjonsleder
Telefon: 23 19 98 90, 46 40 04 34, e-post: hege.aasland.underdal@phs.no

Anders Tveit Klette, spesialbibliotekar
Kontaktbibliotekar for Metode, Orden og beredskap, og Stavern
Telefon: 23 19 98 91, e-post: anders.tveit.klette@phs.no

Berit Hagen Ese, seniorrådgiver
Kontaktbibliotekar for POD, PIT og PFT
Telefon: 23 19 97 11, e-post: berit.hagen.ese@phs.no

Camilla Pellegrini Meling, spesialbibliotekar
Kontaktbibliotekar for EVU
Telefon: 23 19 98 28, e-post: camilla.pellegrini.meling@phs.no

Kjersti Dahlskås Urnes, spesialbibliotekar (permisjon)
Telefon: 23 19 98 92, e-post: kjersti.dahlskas.urnes@phs.no

Mette Berg, rådgiver
PIA, Cristin og kontaktbibliotekar for master
Telefon: 23 19 97 79, e-post: mette.berg@phs.no

Siri Klokk Austnes, spesialbibliotekar (vikar)
Kontaktbibliotekar for Etterforskning, B2, og politietaten
E-post: siri.klokk.austnes@phs.no

Sissel Kvalvik, spesialbibliotekar
Nett/sosiale medier, markedsføring, arrangementer og Oria
Telefon: 23 19 98 69, e-post: sissel.kvalvik@phs.no

Betjente åpningstider

Mandag til torsdag kl. 08:30 - 18:00
Fredag kl. 08:30 - 16:00