Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til biblioteket og oss som jobber her.

Kontakt biblioteket

E-post: bibliotek@phs.no

Telefon: 457 23 435

Besøksadresse:
Slemdalsveien 5
0369 Oslo

Postadresse (brukes til å sende bøker i retur):
Biblioteket
Politihøgskolen
Postboks 2109 Vika
0125 Oslo

Ansatte i biblioteket

Hege Aasland Underdal, seksjonsleder
Telefon: 23 19 98 90, 464 00 434, e-post: hege.aasland.underdal@phs.no

Berit Hagen Ese, seniorrådgiver
Telefon: 457 39 204, e-post: berit.hagen.ese@phs.no

Camilla Pellegrini Meling, spesialbibliotekar
Telefon: 457 37 003, e-post: camilla.pellegrini.meling@phs.no

Kjersti Dahlskås Urnes, spesialbibliotekar
Telefon: 457 37 615, e-post: kjersti.dahlskas.urnes@phs.no

Mette Berg, rådgiver
Telefon: 23 19 97 79, e-post: mette.berg@phs.no

Sissel Kvalvik, spesialbibliotekar
Telefon: 457 37 635, e-post: sissel.kvalvik@phs.no

Oda Kyrkjerud, spesialbibliotekar
E-post: oda.kyrkjerud@phs.no

Betjente åpningstider

Se våre betjente åpningstider