Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til biblioteket og oss som jobber her.

Kontakt biblioteket

E-post: bibliotek@phs.no

Telefon: 23 19 98 93

Besøksadresse:
Slemdalsveien 5
0369 Oslo

Postadresse:
Biblioteket
Politihøgskolen
Postboks 2109 Vika
0125 Oslo

Ansatte i biblioteket

Hege Aasland Underdal, seksjonsleder
Telefon: 23 19 98 90, 464 00 434, e-post: hege.aasland.underdal@phs.no

Berit Hagen Ese, seniorrådgiver
Kontaktbibliotekar for POD, PIT og PFT
Telefon: 23 19 97 11, e-post: berit.hagen.ese@phs.no

Camilla Pellegrini Meling, spesialbibliotekar
Kontaktbibliotekar for EVU
Telefon: 457 37 003, e-post: camilla.pellegrini.meling@phs.no

Kjersti Dahlskås Urnes, spesialbibliotekar 
Kontaktbibliotekar for B2 og politietaten
Telefon: 23 19 98 92, e-post: kjersti.dahlskas.urnes@phs.no

Mette Berg, rådgiver
PIA, Cristin og kontaktbibliotekar for master
Telefon: 23 19 97 79, e-post: mette.berg@phs.no

Sissel Kvalvik, spesialbibliotekar
Nett/sosiale medier, markedsføring, arrangementer og Oria
Telefon: 457 37 635, e-post: sissel.kvalvik@phs.no

Oda Kyrkjerud, spesialbibliotekar
Kontaktbibliotekar for Stavern
E-post: oda.kyrkjerud@phs.no

Betjente åpningstider

Se våre betjente åpningstider